Search
Close this search box.

آموزش های رایگان

کیک جنگل سیاه

کیک جنگل سیاه

کیک بلک فارست یا جنگل سیاه در واقع یک کیک آلمانی است که از لایه های کیک شیفون شکلاتی، آلبالو و خامه فرم گرفته و شکلات تشکیل شده است .

مشاهده نوشته

گلت زردآلو و رزماری

گلت در واقع یک نوع از تارت های فرانسوی است که در قالب خاصی پخته نمی شود. بلکه مواد و فیلینگ آن روی خمیر پهن می شود و اضافات خمیر به روی فیلینگ جمع می شوند و یک دیواره می سازند.

مشاهده نوشته
بیسکوئیت براونی

بیسکوئیت براونی

براونی جزء دسرهای همه پسند است. بیسکوئیت براونی یک کوکی شکلاتی ست که عطر و طعم شکلات و کره در کنار هم یک ترکیب بی نظیر ساخته و در کنار یک فنجان چای، لذت آن دو چندان می شود.

مشاهده نوشته

کیک مسکو

کیک مسکو یکی ار انواع کیک های روسی است که به نام پایتخت زیبای این کشور در سال ۲۰۱۵ به وجود آمد.
در زمان کوتاهی درست می شود و به مواد اولیه زیادی احتیاج ندارد. اگر به دنبال یک کیک با بافت ترد و غیر معمول هستید درست کردن این کیک را پیشنهاد میکنم.

مشاهده نوشته
کرم کارامل

کرم کارامل،دسر سریع و راحت

گاهی اوقات دلت میخواد یه دسر شیرین بخوری که هم راحت باشه هم سریع درست بشه و نیاز به مواد اولیه زیاد نداشته باشه. کرم کارامل بهترین انتخاب در این مواقع است. یک کرم بسیار نرم و لطیف که با یک لایه کارامل روی آن پوشیده شده.

مشاهده نوشته
تغییر اندازه قالب

تغییر اندازه مواد کیک متناسب با قالب

تغییر اندازه قالب یکی از موارد رایج در پخت کیک می باشد. چرا که اندازه قالب هایی که ممکن است ما در اختیار داشته باشیم با اندازه قالب رسپی متفاوت باشد. با دانستن یک فرمول ریاضی ساده در کمتر از یک دقیقه میتوانیم اندازه های رسپی را متناسب با قالبی که داریم تغییر بدهیم.

مشاهده نوشته
کیک ردولوت

آموزش کیک ردولوت خاص

چه چیزی می تواند خوشمزه تر و جذاب تر از یک کیک ردولوت با بافت پنبه ای باشد که در دهان آب می شود و در بین لایه های آن ، موس آلبالو و فیلینگ آلبالو هم به چشم میخورد؟ در این آموزش، ترکیب جدیدی از کیک ردولوت را مشاهده می کنید که فقط به کرم پنیری بسنده نشده و پا را فراتر از آن گداشته ایم.

مشاهده نوشته