Search
Close this search box.

سوالات متداول

سایت به سه بخش تقسیم شده است، مقالات ، آموزش های رایگان و دوره های آموزشی . دسترسی به مقالات و آموزش های رایگان کاملا به صورت رایگان است و نیاز به هزینه ندارد ، فقط برای دیدن ویدئو و داشتن متن رسپی ها حتما باید عضو سایت شوید و ثبت نام کنید. همین الان عضو شوید. دوره های آموزشی ، دارای هزینه ست و پس از پرداخت هزینه، محتویات دوره در پروفایل کاربری و در قسمت دوره های من قرار خواهد گرفت.

⁃ خیر، متاسفانه در حال حاضر این امکان در دسترس نیست. برای اطلاعات بیشتر و خرید دوره از خارج از ایران، به پیج اینستاگرام من به آدرس

sara_cakes دایرکت دهید، تا امکان پرداخت برای شما برقرار شود.

متاسفانه فعلا امکان پذیر نیست.

در زیر هر آموزش باکس سوال و جواب قرار داده شده است.سوال خود را مطرح کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن، به شما جواب داده خواهد شد. همچنین میتوانید عکس کیک خود را در قسمت کامنت ها آپلود کرده تا نتیجه را با بقیه به اشتراک بگذارید.

در قسمت ورود ، شماره همراه خود را وارد کرده و دکمه فراموشی رمز عبور را بزنید و بقیه مراحل را انجام دهید.

خیر ، اگر ساکن خارج از ایران هستید، در قسمت ثبت نام، از گزینه ایمیل استفاده کرده و با نشانی ایمیل خود در سایت ثبت نام کنید.

متاسفانه این امکان در دسترس نیست، و دوره ها به صورت پکیج ارائه می شوند. اگر نیاز به تک رسپی دارید ، از اینجا میتوانید تک رسپی های فروشی رو ببینید و اقدام به خرید کنید.