Search
Close this search box.
اشتباهات کیک پزی

اشتباهات رایج پخت کیک

با دانستن و فهمیدن اشتباهات رایج در پخت کیک میتوانید بر این پروسه لذت بخش کیک پزی تسلط و احاطه پیدا کنید و از انجام آن ها پرهیز کنید تا به نتیجه دلخواه خود برسید.
FavoriteLoadingذخیره کردن
476

اشتباهات رایج پخت کیک ، اشتباهات بسیار ساده و جزئی هستند که شاید در وهله اول خیلی مهم به نظر نیایند اما اگر جلوی آن ها گرفته شود ، در نتیحه تاثیر به سزایی خواهد داشت. قطعا برای همه شما اتفاق افتاده است که تصمیم به درست کردن یک کیک گرفته اید ولی نتیجه آن خیلی رضایت بخش نبوده است. اگر فرض بگیریم که رسپی مرجع درست و بی نقص بوده است پس احتمالا به این موضوع فکر کرده اید که یک جای کار را به اشتباه انجام داده اید و به دنبال چرایی آن رفته اید. همیشه برای حل مشکلات باید به دنبال ریشه آن بود. مطالعه مباحث پایه ای و تئوری قنادی و کیک پزی به شما این امکان را می دهد که این پروسه را درک کنید و جلوی اشتباهات را بگیرید. در این ویدئو به اختصار چندین دلیل عمده و اشتباهات رایج در پخت کیک را بررسی کرده ام.

برای دسترسی به تمام محتوای این مقاله لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید !

 

12 پاسخ

  1. سلام خسته نباشید مطالب خیلی ارزنده بود ممنونم ازتون فقط یه چیز مهم دیگه که وقتی تو رسپی زرده وسفیده جدا هست زدن به اندازه ی سفیده خیلی مهم هست که نه بیشتر از حدش بزنیم که سفیده مثل تکه تکه های ابر بشه نه کم بزنیم که حالت کف طور باشه این مورد تو بفت کیک هایی که زرده وسفیده از هم جدا هست خیلی خیلی مهم هست اگه زیاد از حد زده بشه ته کیکتون حالت کشسانی پیدا میکنه امیدوارم که این نکته هگ برای همه مفید باشه

دیدگاهتان را بنویسید